مهار انرژی

 

 

شرکت مهار انرژی با توکل به خداوند متعال و استفاده همه جانبه ازتوانایی های بالقوه خود در زمینه تولید  و فروش  انواع عایق  حرارتی  ،  صوتی ، رطوبتی  و  … از سال 1390 خدمات خود را عرضه و محصولات باکیفت خود را در سراسیر نفاط ایران به فروش می رساند.  در حال حاضر نیز جمع  کوچک  شرکت مهار انرژی   به   گروه  بزرگی  مبدل گردیده است. که به غیر از همکاران رسمی ،صدها نفر دیگر نیز در قالب مجریان مجاز شرکت و عوامل فروش در بیشتر استان های کشور با این شرکت همکاری می کنند.

 

شرکت مهار انرژی با به کارگیری از تجربه و فعالیت با  ارزش و مفید در زمینه فروش انواع عایق  الاستومری ، عایق پلی یورتان ، عایق پشم سرامیک ، عایق الیاف سرامیک و  یا دارا  بودن نمایندگی های مختلف جزو بهترین تولیدکنندگان این صنف به شمار می رود. مدیریت فروشگاه هدف اصلی خود از کسب و کار را رضایت خداوند متعال از طریق  جلب رضایت مشتریان می داند.

 

در این راه مدیریت فروشگاه مصمم است با گردآوری  و ارائه مجموعه کاملی  از مایحتاج مشتریان  در زمینه  انواع محصولات عایق کاری  و بهینه سازی  با  بالاترین میزان کیفیت  و مناسب ترین قیمت در محیطی منظم و مملو از صمیمیت ،آرامش و شادابی در کوتاهترین زمان ممکن رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

سئو شده توسط دیچینو

 

تمامی حقوق برای این وب سایت متعلق به مهار انرژی می باشد.
Call Now Buttonتماس با واحد فروش مهار انرژی
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp