عایق پشم سنگ اهواز

عایق پشم سنگ اهواز

عایق پشم سنگ اهواز

شرکت مهار انرژی فروشنده عایق پشم سنگ در تمامی شهرستان های ایران از جمله اهواز و زنجان و کرج و مشهد و شیرازو غیره می باشد عایق پشم سنگ اهواز را با قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده از ما بخواهید.

شرکت مهار انرژی پایدار ساز یکی از شرکت های نامی و معتبر و بسیار با سابقه در زمینه خرید و فروش انواع عایق پشم سنگ می باشد.

که شما خریداران گرامی می توانید انواع عایق پشم سنگ از جمله : رولی ، لوله ای ، پتویی ، لحافی و … را از ما اگر در شهرستان قزوین نیز باشید خرید کنید.

بهترین قیمت عایق پشم سنگ در اهواز را از شرکت مهار انرژی پایدار ساز وهمچنین نمایندگی های فروش معتبر ما از جمله پایدارانرژی پارس و فروشگاه مهار انرژی بخواهید.

جهت استعلام قیمت انواع عایق پشم سنگ در شهرستان اهواز و سایر شهرها و شهرستان های ایران می توانید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

 

آقای حیدری:   31 90 296 0912

خانم هزاوه:    24 90 649 0902

.

شایان ذکر است که شرکت مهار انرژی پایدار ساز با دایر نمودن فروشگاه عایق پشم سنگ سعی نموده است که خریدی آسوده و سریع را برای شما عزیزان رقم بزنیم.

به منظور استعلام قیمت روز انواع عایق پشم سنگ و خرید اینترنتی عایق پشم سنگ می توانید به لینک های زیر مراجعه نماید.

لازم به ذکر است که بعد از ثبت سفارش و خرید انواع پشم سنگ از طریق فروشگاه مهار انرژی کارشناسان فروش ما با شما تماس برقرار می کنند و در تهران طی یک روز کاری و در سایر شهرستان طی 2 روز کاری برای شما ارسال می گردد.

.

عایق پشم سنگ تخته ای 5 سانت

عایق پشم سنگ پتویی 5 سانت دانسیته 80

عایق پشم سنگ تخته ای 3 سانت

عایق پشم سنگ لحافی 5 سانت دانسیته 30

 

عایق پشم سنگ زاهدان

.

خرید عایق پشم سنگ در اهواز

بهترین خرید عایق پشم سنگ در اهواز را با شرکت مهار انرژی پایدار ساز تجربه کنید و شرکت ما فروشنده انواع عایق پشک سنگ و سایر عایق های صنعتی و ساختمانی از جمله الاستومری ، الیاف سرامیک و عایق پلی یورتان و … در سراسر ایران به خصوص اهواز می باشد.

سعی کنید در زمان انتخاب و خرید عایق از شرکت ها و نمایندگی های فروش معتبر از جمله ، مهار انرژی خرید کنید.

کیفیت عایق های پشم سنگ بسیار عالی می باشد و به دلیل نمایندگی فروش ما می توانید این عایق را در بالاترین کیفیت و در عین حال با قیمت ارزان و مناسب از ما خرید کنید.

بهترین شرکت را برای خرید بهترین عایق پشم سنگ اهواز انتخاب کنید و با خرید این محصول محل و مکان مورد نظر خود را عایق نماید.

عایق پشم سنگ اهواز
عایق پشم سنگ اهواز

پشم سنگ چیست و چه کاربردی دارد ؟

پشم سنگ چیست ؟ این عایق یک عایق صوتی و حرارتی است که از ذوب سنگ بازالت به دست می‌آید وانواع گوناگون وهمچنین کاربردهای متفاوتی نیز دارا است در این مقاله از مهار انرژی داده ها کلی در مورد این زمینه برای شما شرح داده می شود.

جهت تولید کردن عایق پشم سنگ در مرحله نخست قطعه های سنگ بازآلت به همراه کک( ماده سوختنی) داخل کوره مخروطی صورت ریخته می‌شود.

با استفاده از مقداری چوب و یا این که گاز طبیعی کک ها مشتعل می‌شوند و با دمیدن مقدار متعددی هوا به طور مداوم کک مشتعل می شود و همینطور حرارتی که تولید می نماید آهسته آهسته سنگ بازآلت را در دمای بالای 2000°c ذوب می نماید.

سنگ مذاب از زیرکوره بیرون می آید و به سمت دستگاه سانتیفیوژ هدایت می گردد و با استعمال از نیروی گریزو فرار از راءس تبدیل به الیاف می شود.

این الیاف به سمت نوار نقاله هدایت گردیده و بوسیله دستگاهی مشابه پاندول روی برگه ای چیده می گردد و به دستگاه پخت که اصطلاحا کیورینگ گفته می‌گردد ارسال می گردد.

در دستگاه پخت الیاف به هم چسبیده می شوند و گاها کمی رزین به آن اضافه می شود و طبق پیشنهاد مشتری ضخامت و چگالی مورد نظر تولید می شود. بهترین عایق پشم سنگ اهواز را از ما بخواهید.

بعد از این عملیات عایق پشم سنگ تولید گردیده و به قطعات مورد نیاز برش می خوردند و در مرحله نهایی به وسیله دستگاه بسته بندی، بسته بندی گردیده و برای ارسال برای مصرف کننده فراهم می‌گردد.

کاربرد پشم سنگ

در یک کلام هرکجا که نیاز باشد حرارت یا این که صوت کنترل و یا عایق شود و یا از جابجایی آنها جلوگیری شود از این عایق پشم سنگ استفاده می شود. البته بسته به انواع آن و نوع دستگاه یا این که محیطی که می‌خواهیم عایق کنیم از اشکال گوناگون پشم سنگ به کار گرفته می شود.

عایق پشم سنگ اهواز
عایق پشم سنگ اهواز

عایق پشم سنگ تخته ای

عایق تخته ای پشم سنگ چیست ؟

همان طور که از اسم آن پیداست به طور تخته ای تولید گردیده و با بعدها استاندارد 60×120 سانتی متری ارائه می گردد.

کاربرد عایق پشم سنگ تخته ای

بیشتر تحت عنوان عایق ساختمان جهت دیوارها وسقف و کف به کار گیری می شود وعایق بسیار قابل قبولی جهت جلوگیری از هدر رفت انرژی وهمچنین بسیار بسیارعالی و مناسب جهت عایق صوتی است. بهترین عایق پشم سنگ اهواز را از ما بخواهید.

به نحوی که به کارگیری از عایق پشم سنگ تخته ای با ضخامت و چگالی متناسب میتواند در حدود %99 دما و صدای را بهینه سازی نماید.

عایق پشم سنگ لحافی

به طور رول های 10×1.2 متری ایجاد می‌شود و معمولا همراه با کاور یا این که روکش ورق آلومینیوم مسلح به ورق کرافت تولید می شود.

کاربرد پشم سنگ لحافی

بیشتر بعنوان عایق جهت سقف کارخانه ها و لوله های تاسیسات به کارگیری می‌شود. این عایق به نظر قیمیتی مقرون به صرفه بوده و جهت دمای 5- الی 150 درجه سانتیگراد خوب کار می نماید و درمقایسه با پشم شیشه بسیار عالی  و مناسب است. ارتفاع و ضخامت بسیار قابل قبولی دارا است و برای دمای بالای بهترین عایق است.

عایق پشم سنگ اهواز
عایق پشم سنگ اهواز

عایق پشم سنگ پتویی

معمولا به طور رول های 5×2/1 متری تولید می‌گردد و به طور پیش فرض دارنده یک طرف تور سیمی می باشد. الیاف پشم سنگ با استعمال از نخ نسوز به تور سیمی دوخته گردیده و صورت رول در کشور موجود است.

کاربرد: پشم سنگ پتویی با یک طرف تور سیمی

این عایق جزعایق های با تفاوت حرارتی بسیار بالا و ضریب جابجایی حرارت زیاد است و نسبت به عایق لحافی دارنده چگالی بالاتری است.

بیشتر در کوره های صنعتی و عایق نمودن تانکرهای حمل قیر و خطوط لوله نفت و مخازن انبار مورد استفاده قرار می گیرد و درکل جزء عایق های گرم و مقاوم است. بهترین و با کیفیت ترین عایق پشم سنگ اهواز را از ما بخواهید.

عایق پشم سنگ لوله ای

همان گونه که از نامش پیداست به حیث ظاهری مشابه لوله می باشد و بهترین نوع عایق برای لوله های سرد و گرم است. از بخش مرکزی عایق لوله ای باز می شود در لوله های قرار گرفته می شود و با بست های فلزی و پلاستیکی محک می شود و بهترین نوع عایق برای لوله های صنعتی محسوب می شود.

کاربرد پشم سنگ لوله ای

باربری عایق کردن انواع گوناکون لوله مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان عایق حرارتی و صوتی ( دوری از نفوذ صدا از درون لوله به خارج ) مورد استفاده قرار می گیرد.برای لوله هایی از سایز½ الی 20 اینج قابل استفاده می باشد.

جهت استعلام قیمت انواع عایق و مشاوره تخصصی در زمینه خرید بهترین عایق پشم سنگ اهواز می توانید طی ساعت ها و روزهای کاری با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

آقای حیدری:   31 90 296 0912

خانم هزاوه:    24 90 649 0902

 

عایق پشم سنگ اهواز
عایق پشم سنگ اهواز

کلام پایانی 

اگر به دنبال خرید عایق پشم سنگ هستید و در شهرستان اهواز به دنبال خرید عایق پشم سنگ اهواز هستید مسیر انتخاب و خرید عایق پشم سنگ خود را کوتاه کنید و جهت خرید عایق می توانید با کارشناسان فروش مهار انرژی در تماس باشید و از خرید عایق خود نهایت بهره و استفاده لازم را ببرید. در هر شهر و شهرستانی که زندگی می کنید می توانید عایق با کیفیت پشم سنگ را از ما خریداری نموده و در شهرستان مورد نظر از ما تحویل بگیرید به منظور استعلام قیمت روز عایق پشم سنگ اهواز می توانید با کارشناسان واحد فروش مهار انرژی مراجعه نماید.

درباره نويسنده

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای این وب سایت متعلق به مهار انرژی می باشد.
تماس واتس آپ