قیمت تفلون مایع

قیمت تفلون مایع
قیمت تفلون مایع

در شرکت مهار انرژی انواع تفلون مایع اکسون و فورس و ایرانی و سیم ایتالیا ولاکسیل و شایان و توس ( tos ) و تفلون مایغ غفاری و cim  با قیمت ارزان و لیست قیمت منحصر به فرد خرید و در سراسر نقاط کشور به فروش می رسد.

همچنین شایان ذکر است که شرکت ما در زمینه خرید و فروش تفلون مایع  دارای یک نمایندگی بسیار قوی و فعال می باشد.

نمایندگی و عامل فروش ما در زمنینه خرید و فروش تفلون مایع در ایران شرکت پایدار انرژی پارس است .

به منظور ارتباط با این نمایندگی و مشاهده دقیق جزییات و لیست قیمت محصولات پایدار انرژی پارس به لینک زیر مراجعه فرمایید.

.

نمایندگی فروش تفلون مایع

 

خرید تفلون مایع

خرید تفلون مایع
خرید تفلون مایع

شرکت مهار انرژی به دلیل نوسان بسیار زیاد قیمت در بازار های داخلی از درج دقیق قیمت تفلون مایع خوداری نموده است ، به منظور به دست آوردن لیست قیمت دقیق تقلون مایع سیم و خرید  با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

.

آقای حیدری:   31 90 296 0912

خانم هزاوه:    24 90 649 0902

.

تفلون مایع Cim 

تفلون مایع Cim 
تفلون مایع Cim

تفلون مایع cim در کارهای سنتی به منظور آب بندی لوله و اتصالاتش، آب بندی شیرآلات ، مهره ماسوره ها و موارد بسیار دیگر به کار گرفته می شود.

در این نوع تفلون مایع cim از 3 نوع ماده استفاده می شود که به شرح زیر است :

1- نوار تفلون مایع

2- کنف

3- خمیر

این عمل به منظور اتصالات که به شکل انشعابی نصب می گردد و اکثرا فضای مورد نیاز و خوبی به منظور باز و بسته نمودن وجود ندارد و شایان ذکر است که زمان آب بندی نمودن اتصالات در سایزهای بزرگ لازمه آن  زمان بیشتر و  همچنین هزینه ، صرف انرژی و زحمت زیاد است.

.

قیمت تفلون مایع Cim

قیمت تفلون مایع Cim
قیمت تفلون مایع Cim

به منظور برطرف نمودن  مشکل های ذکر شده شرکت مهار انرژی و محصول فوق العاده ای را به مصرف کنندگان و صنعتگران امر معرفی می کند  ، به اسم تفلون مایع Cim که دارای مزیت های فوق العاده ایی است. قیمت تفلون مایع cim در شرکت ما مناسب و ارزان قیمت است.

 

مزیت تفلون مایع

 

از جمله مزیت های تفلون مایع می توان موارد زیر را ذکر کنیم :

1- آب بندی  کامل

2- نصب نمودن راحت

3- خاصیت  چسبندگی فوق العاده

4- حجم اندک در کنار پوشش دهی فوق العاده

5- قابل به کارگیری در شرایط خلاء

فروش تفلون مایع
فروش تفلون مایع

همان گونه که ذکر شد ، یکی دیگر از خصوصیات واضح  این محصول مایع سیم و اتصالات حجم اندک و پوشش دهی فوق العاده است ،  این مزیت خوب این محصول مایع سبب گردیده است ، که به کارگیری از این محصول خیلی ارزان قیمت و در زمینه قیمت بهینه و مناسب باشد.

((( 1 عدد تفلون مایع  =  با 100 عدد نوار تفلون )))

 

معایب و مزایای تفلون مایع

تفلون مایع قابل به کارگیری به منظوراتصالات و سیالات و گازها و … است  و دارای موارد استفاده بسیار زیاد است از جمله موادر استفاده از تقلون مایع به شرح زیر است  :

لوله کشی گاز و آن و آب بندی ، هیدروکربن ها ، نفت و تعداد زیادی محصولهای شیمیایی دیگر ، گاز با فشار بسیار و گاز مایع اغلب تا بیست و هشت بار ، گاز اکسیژن تا ده بار در دما شصت درجه سانتیگراد ، آب بندی نمودن رزوه ها به منظور گاز نفتی مایع ، گازوئیل و … است.

.


قیمت تفلون مایع غفاری       قیمت تفلون مایع فورس            قیمت تفلون مایع سیم ایتالیا             قیمت تفلون مایع سیم

طرز استفاده از تفلون مایع 

طرز استفاده از تفلون مایع 
طرز استفاده از تفلون مایع

طرز استفاده از تفلون مایع با در نظر گرفتن اینکه این ماده مایع می باشد ، به آسانی فضای خالی مابین رزوه ها را اشباع می کند و در نتیجه فرآیند آب بندی به عالی ترین  شیوه ممکن صورت می پذیرد.

شایان ذکر است که  تعداد اندکی از تفلون مایع به منظور آب بندی کافی و لازم می باشد ، با یک بار به کارگیری از تفلون مایع cim متوجه می شوید که کار با این محصول تا چه مقدار ساده ، راحت است.

فقط لازم است که  تنها داخل رزوه نخست اتصال را به تفلون مایع آغشته نموده  و آن را ببندیم . اگر که فضای مورد نیاز به منظور آغشته نمودن دور تا دور رزوه اول وجود نداشته باشد ، می شود هر اندازه  از محیط دو رزوه اول را که در دسترس قرار دارد به تفلون مایع آغشته نماییم و بعد اتصال را ببندیم.

.

زمان خشک شدن تفلون مایع

زمان خشک شدن تفلون مایع
زمان خشک شدن تفلون مایع

مدت زمان مورد نیازجهت خشک شدن تفلون مایع به منظور عملکرد بهتر ، یک تا دو ساعت و به منظور آب بندی کامل ، سه تا شش ساعت است ، بعد سپری شدن زمان و با مرور زمان اتصال تماما سفت می گردد و به منظور باز نمودن آن قطعا به آچار نیاز نیاز خواهیم داشت.

.

تفلون مایع غفاری

تفلون مایع غفاری
تفلون مایع غفاری

با بسته نمودن اتصالات ، تفلون به علت مایع بودن ، همراه با چرخش اتصال ، فضای بین رزوه ها را اشباع می نماید و به در اصل و اصطلاحا به خورد رزوه ها میرود. در فضاهای  تنگ و غیر قابل دسترس که نصب نمودن راحت و آسوده عادی امکان پذیر نمی باشد ، نصب با تفلون مایع غفاری بسیارراحت و آسوده  امکان پذیر است.

چرا که  این محصول حتی در سایزهای زیاد  استحکامی را در مقابل چرخیدن اتصال به وجود نمی آورد. در نتیجه  با تسافده از تفلون مایع غفاری به آسانی و در هرمکانی که فضای مورد نیاز  برای دست آدم وجود داشته باشد ، می شود اتصالات را با دست ببندیم.

قیمت تفلون مایع غفاری
قیمت تفلون مایع غفاری

.

قرارگرفتن اتصال در هر زاویه ای تمایل داشته باشید :

با مد نظر داشتن  به اینکه با بسته شدن اتصال ، فضای خالی بین رزوه ها با تفلون مایع اشباع می گردد ، چنانچه زاویه قرارگیری اتصال نامناسب باشد ، به آسانی و بدون ترس از به وجود آمدن نشتی ، تا ده دقیقه فرصت برای تعیین نمودن زاویه مناسب بدون اینکه نیاز به بازنمودن اتصال باشد وجود دارد.

.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از تفلون مایع غفاری

این مایع تحرک کننده چشم است  و امکان دارد که در صورت تماس با سیستم تنفسی و پوست سبب حساسیت شود ، در صورت تماس مستقیم با چشم ، به سرعت  باید چشم را با آب بشوید، شایان ذکر است که بعد از تماس تفلون مایع با پوست ، محل تماس را باید با آب و صابون بشوییم.

 

تفلون مایع چیست 

تفلون مایع چیست 
تفلون مایع چیست

تفلون مایع راهکاری ساده و راحت به منظورحل همه ی مشکلاتی که در گذشته در اتصالات و آب بندی نمودن است. اتصالات دنده ای از اساسی ترین قسمت های حائز اهمیت  تاسیسات مکانیکی محسوب می شو . که در زمان های قدیم  به منظور اب بندی نمودن  انها از شیوه های متنوعی مختلفی به کار گرفته میشود.

از خمیر و الیاف کنف به شکل ترکیبی تا نوار تفلون و در حال حاضر با پیشرفت علوم و فنون و با رشد نمودن فناوری  به منظوراب بندی و ثابت نگه داشتن اتصالهای و تاسیسات مکانیکی از تفلون مایع به کار گرفته می شود.

علتهای بسیاری وجود دارد نشان دهنده این امر است که تفلون مایع بهتر از شیوه های مرسوم  به منظور اب بندی و ثابت نگه داشتن قطعه ها و اتصالات مختلف است.

به کار گیری خیلی سریع و مقرون به صرفه بودن این محصول به علت مایع بودن به آسانی اتصالات مورد نظر اغشته می گردد  و هنگام بستن هیچ نوع استحکامی در مسیر لوله و اتصالات به وجود نمی آورد و بدون استفاده از  اچار به آسانی  با دست بسته می گردد  و بعد از سپری شدن 20 دقیقه ( زمان خشک شدن تفلون مایع برابر است با 20 دقیقه ) اتصالات مورد نظربعد از آن ثابت و مستحکم می گردد.

قیمت تفلون مایع فورس

تفلون مایع فورس

تفلون مایع فورس از آنجا که  حالت چسبندگی بسیار قوی دارند و به شکا مایع هستند ، با نفوذ سریع در مابین سطوح دندانه دار لوله و پیچ مهره توانای اب بندی کامل و صد درصدی دارد و بالاترین مقاومت را از نشان داده که در برخی از اتصالات که نیاز به باز کردن مجدد نیست و می بایست ثابت در جای خود نگه داشت عالی ترین و مناسب ترین عملکرد را دارد.

در شیوه و راههای استفاده گذشته معایبی های داشت که بعد از بسته نمودن اتصال های  نه آب بندی مناسب و کارامدی داشتند نه استحکام مورد نیاز را تامین می کردند.

همچنین اینکه در برخی  از ماده های  شیمیایی بعد از مدت اندکی  خوردنگی به وجود می آمد که می بایست بعد از مدت اندکی باز هم تعمیر و ابندی باید انجام میشد، که تقلون مایع فورس این عیب را نداشته و همچنین استحکام بسیار زیادی داشته و همچنین در مواد شیمیای گازی متان بنزین هوا و مواد خورنده که خورندگی به وجود می اورند تفلون مایع  فورس بعد از ثابت شدن  کامل دچار خوردگی به هیچ عنوان نمی شود.

خرید تفلون مایع فورس

تفلون مایع فورس  بعد از تاثبت و سفت شدن تا صد درصد  بار تحمل فشار واز 50- تا درجه تا 16 + درجه سانتیگراد که نیاز به دمای بیشت از صد درجه داشته ، بالاترین و بیشترین استحکام  را از خود نشان داده که در شیوه های دیگر فقط هفت بار  تحمل فشار و تا نود درجه سانتیگراد دارند.

اغلب نصب نمودن برخی از اتصال های ساختمانی و یا تاسیساتی نگرانی هایی را در پی دارد ، به علت دستگیر بودن محل از قبیل : نزدیک بودن فاصله اتصال های به هم پیچیدن نوار تفلون ها  ، خمیر کنف دور لوله واتصال های  نیاز به انواع آچارها و یا دلهره و نگرانی از ترکیدن  یا ترک خوردن اتصال ها و یا زمانبر بودن این نوع اتصال ها و همچنین اب بندن نشدن کامل می باشد.

ولی با استفاده از تفلون مایع فورس به علت مایع بودن سایر این مشکل ها به هیچ عنوان به وجود نمی آید ،تنها با چند قطره تفلون مایع  فوری اتصال ما و بدون نیاز به اچار به آسانی با دست بسته می گردد.

.

تمامی حقوق برای این وب سایت متعلق به مهار انرژی می باشد.