قیمت عایق مایع

قیمت عایق مایع
قیمت عایق مایع

یکی از محصول هایی که در شرکت مهار انرژی به فروش می رسد عایق مایع می باشد و قیمت عایق مایع در هر لیتر 49 هزار تومان است.

شایان ذکر است که به دلیل نوسان بسیار زیاد قیمت ها در بازارهای داخلی جهت استعلام دقیق عایق مایع با کارشناسان واحد فروش مهار انرژی تماس حاصل فرمایید.

.

آقای حیدری:   31 90 296 0912

خانم هزاوه:    24 90 649 0902

عایق مایع
عایق مایع

همان گونه که می دانید  ورود رطوبت و سرازیر شدن باران به داخل ساختمان سبب خسارات جبران ناپذیر می گردد.

و اگر چنین اتفاقی رخ دهد از میزان طول عمر ساختمان ها کاسته می شود ، بنابراین به کارگیری از عایق رطوبتی ( عایق رطوبتی مایع ) در حال حاضر یکی از موارد بسیار مهم و گاها الزامی برای ساختمان‌ها می باشد.

جهت خرید عایق رطوبتی مایع و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و اطلاعات جامعی از این عایق رطوبتی کسب کنید.

 

انواع عایق های رطوبتی مایع

انواع عایق های رطوبتی مایع
انواع عایق های رطوبتی مایع

عایق رطوبتی انواع مختلفی دارد و انواع عایق های رطوبتی مایع متعددی در بازار وجود دارد و به فروش می رسد.

که یکی از نمونه‌های عالی و بسیار کارآمد آن، عایق رطوبتی مایع می باشد که باعث عدم نفوذ رطوبت و نشت باران به داخل ساختمان می گردد.

آشنایی با عایق رطوبتی مایع و ویژگی‌های آن می‌تواند ما را یاری کند تا با انتخاب نمودن مواد عایق کاری کارآمد تر و عالی تر میزان عمر ساختمان ها را افزایش دهیم.

پس ما را تا ادامه مقاله همراهی نماید تا درباره عایق رطوبتی مایع و ویژگی‌های آن اطلاعات کامل تری بدست آورید.

.

عایق های مایع

عایق های مایع
عایق های مایع

عایق های مایع در حال حاضر بسیار زیاد در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین عایق مایع را با نام کاربردهای بسیار زیاد شناخته می شود.

اسامی کاربردی این نوع عایق های مایع  به شرح زیر است :

.

1- عایق رطوبتی لاستیک مایع
2- عایق صوتی مایع 
3- عایق رطوبتی مایع نانو
4- عایق حرارتی مایع
5- عایق پلاستیک مایع
6- عایق های مایع در برق قدرت
7- عایق مایع رطوبتی
8- مایع عایق رطوبت
9- عایق مایع در برق
10- عایق مایع پشت بام
11- …

 

عایق مایع چیست

عایق مایع چیست
عایق مایع چیست

همانگونه که از اسم این ماده مشخص است بر خلاف تعداد زیادی از عایق‌ها، این نوع عایق رطوبتی مایع می باشد و در 2 رنگ سفید و سیاه در بازار های داخلی موجود و به فروش می رسد.

اغلب از عایق رطوبتی مایع در استخرها به کار گرفته می شود ولی با این حال می شود در قسمت ‌های متفاوت ساختمان که به عایق کاری نیازداشته باشد به کار گرفته شود.

عایق های رطوبتی مایع ، نوعی عایق چند لایه مایع می باشد که بعد از اجرا بر روی سطوح مورد نظر ریخته و بعد از خشک شدن  تبدیل به یک لایه نازک ولی بسیار مستحکم می گردد ، از این مدل عایق رطوبتی در دیوارها و بر روی سقف و استخر و …  استفاده نمود.

عایق مایع پشت بام

عایق مایع پشت بام
عایق مایع پشت بام

یکی از مشکل هایی  که اشخاص بسیاری در شهرهایی با رطوبت فراوان و میزان بارش مداوم برف و باران روبه رو هستند ، نم و رطوبت هوا می باشد که از دیوارها و یا پشت بام وارد ساختمان ها می شود.

همچنین در بعضی از موارد سبب  باد کردن گچ دیوار، پوسیده شدن و ترک خوردن و زرد شدن دیوار می‌ گردد و ضمنا باعث نفود رطوبت از سقف و پشت بام به داخل ساختمان ها می شود.

در موارد دیگر نفوذ رطوبت اگر خیلی زیاد باشد سبب به وجود آمدن کپک و سبزی در گچ‌های سقف و دیوار و ایجاد بوی نامطبوع می گردد که این امر سبب می شود که زیبایی ساختمان از بین ببرد و برای سلامت خود ما هم مضر باشد.

بدین سبب برای حل نمودن این مسئله  نفوذ رطوبت و نم به داخل ساختمان و بر طرف نمودن نم از پشت بام ها، مایع عایق رطوبت ( عایق مایع پشت بام ) پیشنهاد می‌شود.

نمونه عایق رطوبتی مایع ، مدل پیشرفته و به‌ روز است که مانع زنگ‌زدگی آهن‌ها، زرد شدن رنگ دیوار و سقف و یا به وجود آمدن کپک می گردد.

 

مایع عایق استخر

عایق های رطوبتی مایع در استخر ها هم به کار گیری می شود و بهترین نوع عایق برای استخر ها عایق های مایع هستند.

که به کارگیری مایع عایق استخر سبب عایق کاری عالی استخر می شود که نم و رطوبت آب به هیچ عنوان به محیط کناری استخر نفوذ نمی کند و این نوع عایق دارای استحکام بسیار خوبی است و با گذشت زمان پوسیده و از بین نمی رود.

خرید عایق مایع
خرید عایق مایع

عایق مایع رطوبتی

با پیشرفت علم و فناوری در صنایع مختلف ، نمونه عالی تر و با کیفیت بیشتری از عایق‌های رطوبتی با نام  ” عایق مایع رطوبتی ” ساخته می شود که انواع و اقسام متعددی داشته و هر کدام در صنعت ساختمانی استفاده می شود.

مایع عایق کاری

در بخش زیر به بررسی انواع مایع عایق کاری ( انواع عایق مایع ) می پردازیم و هر کدام را بررسی می نماییم.

عایق مایع بر پایه پلی‌ یورتان

همان گونه که اطلاع دارید  پلی ‌یورتان ( پلی اورتان ) از قبیل موادی می باشد که در شکل های مختلف مثل فوم نرم، الاستومر، فوم سخت، رزین، رنگ، ترموپلاستیک و پوشش‌های دیگر هم موجود دارد و موارد استفاده بسیاری دارد که از اساسی ترین آن‌ها می شود به استحکام کششی و مقاومت آن درمقابل فرسایش و تخریب ذکر نمود. همچنین علاوه بر این موارد،  این ماده در مقابل اسیدها و اشعه‌های مضر نور خورشید هم مقاوم می باشد. در نتیجه موارد استفاده چنین ماده‌ای در مواد تشکیل دهنده عایق رطوبتی کمک می نماید تا استحکام بالایی در مقابل نم و رطوبت داشته باشد.

عایق مایع بر پایه سیمان

یکی دیگر از انواع عایق‌های رطوبتی مایع ، بر پایه سیمان می باشد که به آن عایق دو جزئی می‌گویند. این عایق مایع را می‌شود یا با آب و یا مایع ویژه با خود ترکیب کرد و روی همه ی سطوح  از قیبل: بتنی، آجری، سنگ و غیره  اجرا نمود. چرا که ماده تشکیل دهنده این مدل عایق رطوبتی بر پایه سیمان می باشد، به هیچ عنوان سمی نیست  و بنابراین می شود از آن برای عایق کاری مخازن های آب شیمیایی هم به کار برد.

 

مزیت و معایب عایق رطوبتی مایع چیست

یکی از اساسی ترین مزیت عایق‌های رطوبتی مایع ، مقدار چسبندگی خیلی زیاد این نوع عایق می باشد ( عایق مایع فوری )  که باعث می شود بر روی هر سطحی از جمله  آجر، کاشی، سطوح فلزی، بتنی،  و … آن را به کار گرفته شود.

علاوه بر این می شود به مزایای دیگر این عایق مایع ( مایع عایق کاری ) هم به شرح  زیر اشاره نمود:

  1. میزان کیفیت فوق العاده خوب
  2. رنگ آن ثابت است و با مرور زمان تغییر رنگ نمی دهد
  3. میزان انعطاف پذیری عالی
  4. استحکام آن در مقابل اشعه‌های مضر نور خورشید
  5. پوشش  دادن یکنواخت و یک دست آن بر روی سطح بدون وجود هیچ درز و شکافی
  6. خاصیت ضد قارچ بودن
  7. این عایق غیر سمی است
  8.  غیر قابل اشتعال و آتش گرفتن می باشد
  9. و از همه مهم‌تر سازگاری کامل با محیط زیست دارد

شایان ذکر است در کنار همه ای مزایای بسیار خوب که عایق رطوبتی مایع دارد ف معایبی هم داشته مثلا : هزینه و قیمت عایق کاری این عایق نسبت به شیوه سنتی و به کارگیری از ایزوگام مسلما بالاتر است. به ویژه اگر که سطح مورد نظر ناهمواری داشته باشد.

قیمت عایق رطوبتی مایع

مهار انرژی نمایندگی فروش و جز عاملین فروش شرکت پایدار انرژی پارس است ، که در هر دو شرکت قیمت عایق رطوبتی یکسان است و شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت و خرید عایق رطوبتی مایع با کارشناسان فروش ما از طریق واتس اپ و یا از طریق شماره تماس های زیر در ارتباط باشید و بعد از دریافت نمودن مشاروه کامل در مورد عایق های مایع از نحوه ای خرید و ارسال محصول اطلاعات کامل دریافت نماید.

.

آقای چاوشی:  20 40 964 0919

 خانم هزاوه:    24 90 649 0902

آقای حیدری:  31 90 296 0912

.

 

عایق مایع رطوبتی
عایق مایع رطوبتی
قیمت عایق رطوبتی مایع
قیمت عایق رطوبتی مایع
فروش عایق مایع
فروش عایق مایع
تمامی حقوق برای این وب سایت متعلق به مهار انرژی می باشد.