عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس

.

عایق الاستومری سوپرفلکس
عایق الاستومری سوپرفلکس

بهترین و ارزان ترین قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس را از ما بخواهید و جهت استعلام قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس می توانید با شماره تماس های درج شده سایت تماس بگیرید.

شرکت مهار انرژی یک فروشگاه اینترنتی عایق الاستومری هم بنا نهاده است که مشتریان و کاربران گرامی به راحتی با مراجعه به آن از قیمت روز عایق الاستومری سوپرفلکس مطلع و به راحتی خرید مودر نظر خود را انجام دهند.

جهت مشاهده قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس و سایر عایق های الاستومری بر روی عکس کلیک فرمایید.

.

عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم pa-flex

خرید عایق الاستومری رولی ترک

عایق الاستومری شانه تخم مرغی K-FLEX

عایق الاستومری لوله ای K-FLEX

عایق الاستومری لوله ای pa-flex

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم 130 میکرون مسلح k-flex

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم 130 میکرون مسلح pa-flex

نوار درزگیر آلومینیومی عایق الاستومری

نوار درزگیر فومی عایق الاستومری

چسب مایع عایق الاستومری

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار pa-flex

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار K-FLEX

در شرکت مهار انرژی پارس انواع عایق الاستومری سوپرفلکس در سایز های مختلف به فروش می رسد قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس  اندکی کمی باهم متفاوت هستند.

از نظر قیمت عایق سوپرفلکس با عایق آریا فلکس کمی تفاوت دارد و قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس نسبت به قیمت عایق الاستومری وان فلکس 10 درصد گران تر است.

برای آشنایی بیشتر با مشخصات و تفاوتهای عایق های الاستومریک ما را تا انهای مقاله همراهی کنید.

با ما همراه باشید…

.

 خانم هزاوه:    24 90 649 0902

آقای حیدری:  31 90 296 0912

.

شایان ذکر است که مشتریان گرامی می توانند به منظور مشاهده برندهای معتبر عایق حرارتی ، و مقایسه خصوصیات و مشخصات هر برند و کاربری هر یک از مدل های عایقهای حرارتی الاستومری به لینک زیر مراجعه نمایند.

لیست قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس
قیمت عایق سوپرفلکس

 

قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس

قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس
قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق حرراتی الاستومری سوپرفلکس نوعی عایق الاستومریک است که در 2 نوع عایق رولی و عایق لوله ­ای وجود دارد و خرید و فروش می شود.

عایق حرارتی الاستومری در انواع مختلف وجود داشته و به صورت زیر است :

عایق حرارتی الاستومری سوپرفلکس ساده  و عایق حرارتی الاستومریک  و عایق حرارتی الاستومریک سوپرفلکس روکش­ دار آلومینیومی.

همچنین این عایق های سوپرفلکس درضخامت­ های مختلف وجود دارد از ضخاماهای 6- 9- 13- 19- 25- 32- 50 میلی­متر تولید و به فروش می رسد.

عایق حرارتی وان فلکس الاستومریک به دو دسته NBR  عایق الاستومریک    و عایق الاستومریک EPDM  طبقه بندی می گردد و که از جهت شکل ظاهری بسیار شبیه به یکدیگر هستند.

.

عایق حرارتی  رولی

قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس
قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق حرارتی  در نوع رولی هم موجود و به فروش می رسد و عایق های حرارتی الاستومری رولی به صورتهای زیر موجود و به فروش می رسد :

عایق رولی ساده و عایق رولی پشت چسب دار و عایق رولی  با روکش آلومینیوم و عایق  پشت چسب دار با روکش آلومینیوم و عایق رولی صوتی یا آکوستیک دسته بندی می گردد.

.

از عایق حرارتی سوپرفلکس رولی ساده پشت چسب داربه جهت سرعت بخشیده درامورعایق کاری در دستگاه ­های تهویه مطبوع در مکانهای بسته استفاده می شود.

همچنین از نوع عایق رولی روکش آلومینیومی عایق حرارتی در ضخامت­ های 130 ، 230 و 400 میکرون در دستگاهای تهویه مطبوع در مکانهای با قابلیت استحکام در مقابل نور خورشید استفاده می شود.

.

این نکته را باید در نظر داشته ایم که عرض هر رول عایق حرارتی وان فلکس 1000 mm است.

عایق  الاستومری حرارتی سوپرفلکس نوع صوتی از نوع2 جداره و ساده در دستگاههای تهویه مطبوع بسته به منظور اولویت عایق­ کاری صوتی به کار گرفته می شود.

عایق حرارتی لوله ­ای

قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس
قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومریک  لوله­ ای در ضخامت های 6 ، 9 ، 13 ، 25 ، 32 mm درسایزهای 15 mm تا 318 mm مناسب برای لوله ­ای از 1/4 تا 12 اینچ که تا سایز 4 اینچ به شکل قطعه های  لوله ­ای 2 متری و در سایزهای بیشتر به شکل یک متری عرضه می گردد.

عایق حرارتی الاستومری  لوله ­ای دارای انواع ساده و با روکش آلومینیومی است  که به منظور مقاومت بیشتر و بهتر دور لوله­ ها از چسب­های مایع مخصوص به کار گرفته می شود.

.

استاندارد عایق

استاندارد عایق حرارتی سوپرفلکس یا عایق الاستومریک دارای تائیدیه اتحادیه اروپا CEاست.

عایق حرارتی وان فلکسی یا عایق الاستومریک دارای گواهینامه فنی ازبخش تحقیقات راه ومسکن و شهرسازی ایران است.

چسب الاستومری

عایق حرارتی سوپرفلکس چسب نیز دارد که برای متصل نمودن عایق و عایق کاری لازم و ضروی است و قیمت چسب عایق سوپرفلکس را می توانید از بخش زیر مشاهده نمایید :

قیمت چسب سوپرفلکس

.

به جهت درز بندی عایق حرارتی رولی و عایق حرارتی لوله ­ای دو دور زانوها ، محل شیرها ، درز ورق­ها ولوله­ ها از انواع نوار تیپ درزگیر پشت چسب­دار ویا  نوارPVC ف   ، نوار برزنتی و مسلح نسوز و…. استفاده میشود.

برای انجام عایق کاری عایق حرارتی وان فلکس بدون چسب از چسب­های مخصوص مایع ( چسب عایق الاستومریک سوپرفلکس) به کار گرفته می شود.

شرکت مهار انرژی درفروش انواع کانال­های انعطاف پذیر عایق دار و بدون عایق را در انواع  متنوع و متفاوت به همراه لرزه گیر­های نصب (کانکتور) را هم در بین محصولات خود قرار داده است.

.

مشخصات فنی عایق الاستومری

قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس

مشخصات فنی و بازده دمای عملکرد عایق حرارتی  از 20-  درجه سانتی­گراد تا 120 درجه سانتی­گراد می باشد.

مقدار و بازده چگالی عایق حرارتی برابر است با  40 تا 67 متر مکعب بر ساعت.

.

 خدمات پس از فروش عایق الاستمری سوپرفلکس

شرکت مهار انرزی داری خدمات پس از فروش و گارانتی محصول خریداری شده نیز هست و عایق های الاستومری از بهترین گونه عایق ها می باشد

شایان ذکر است که شرکت ما نصب عایق را را در محل مورد نظر شما انجام می دهد و بعد از اتمام کار به صورت کامل وجه را دریافت می نماید.

.

لیست قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس

لیست قیمت عایق الاستومری سوپرفلکس

یکی از برندهای پر فروش عایق های الاستومری سوپرفلکس است که از قسمت قیمت محصولات شرکت می توانید به تفکیک قیمت عایق های سوپر فلکس را مشاهده نماید.

شرکت مهار انرژی عرضه کننده و فروشنده انواع عایق حرارتی  الاستومریک سوپرفلکس به مشتریان  عزیز در سراسر نقاط کشور می باشد.

به جهت مشاوره و انتخاب عایق حرارتی الاستومریک سوپرفلکس و برای پاسخ دادن به سوالات خود را با کارشناسان مهار انرژی در ارتباط باشید.

.

عایق الاستومریک سوپرفلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس

شما بهترین و معتبرترین عایق الاستومریک در ایران را می دانید کدام برند است ؟

قطعها در زمینه عایق های الاستومریک و خرید این نوع عایق ها عایق های الاستومری سوپرفلکس و کیفلکس بهترین عایق های موجود در این زمینه در بازار است که می توان برای خرید انتخاب کنیم.
 عایق الاستومریک، بهترین عایق الاستومریک ، عایق الاستومریک در ایران ، عایق الاستومریک خوب ، قیمت عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومریک ، فروشنده عایق الاستومریک.
.

در چرخه ساختن تعداد زیادی  از سازه های ساختمانی چه با هدف مسکونی، فروشگاهی و یا صنعتی همواره  عایق کاری یک اصل مهم و استاندارد محسوب می شود.

این اصل می شود  در چرخه های صنعتی هم مورد توجه و در نظر گرفته شود. انتقال مواد در فرایند های صنعتی، تامین خطوط لوله های گرم یا سرد، ایجاد محیط مطلوب در یک سیستم تهویه مطبوع و… مواردی است.

که در آن نیاز به شرایطی می باشد که می بایست کمترین اتلاف انرژی را داشته باشد.

عایق الاستومریک یکی از عایق های موجود در بازار می باشد که می شود هدف مهم در تامین یک شرایط مطلوب به منظور انتقال انواع سیالات را بر طرف نماید.

از انواع عایق الاستومریک در تکمیل تعداد  فراوانی از ساختار ها مثل انواع تهویه مطبوع، تبرد، گرمایش، لوله کشی ها، اتصالات کانال های هوا و… به کار برد.

.
عایق الاستومری سوپرفلکس قسمتی از خصوصیات های مثبت عایق الاستومریک به صورت زیر  است :
بهترین عایق ، عایق خوب ، بهترین عایق الاستومریک ، خرید عایق الاستومریک ، نصب عایق الاستومریک ، عایق الاستومری ارزان ، عایق الاستومریک ایزیدم ایران.

عایق الاستومریک وزن سبکی دارد و سنگین نیست و به علت قابلیت انعطاف پذیری فراوانی هم که دارد  به آسانی می شود از آنها به منظور ایزوله نمودن دستگاههای متفاوت به کار برد.

.

خصوصیات عایق سوپرفلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومریک فاقد هر نوع مواد مضر و آلرژی زا می باشند به همین علت هنگام به کاربردن از آنها نیازی به دستکش و یا ماسک به هیچ عنوان نمی باشد.
استحکام عایق الاستومریک در مقابل آتش زیاد است و باعث اتش سوزی نمی شود ، در اصل عایق الاستومری نوعی عایق نسوز می باشد.


عایق الاستومریک قابلیت رنگ پذیری با رنگ روغنی را هم دارد ، در نتیجه در فضا هایی که این عایق در معرض دید است به جعهت زیباتر نمودن ظاهر آن می شود زنگ هم کرد.
استحکام عایق الاستومریک در مقابل رشد قارچ و باکتری بسیار زیاد است.


ساختار عایق الاستومریک به شکل سلول های بسته می باشد و فضای بسته سلول ها با گاز نیتروژن اشباع می شود که همین منظور سبب شده است استحکام عایق الاستومریک در مقابل فشار و جذب رطوبت افزایش پیدا کند.

عایق الاستومری سوپرفلکس عایق الاستومریک صوتی مهار انرژی ، عایق الاستومریک مهار انرژی، انواع عایق الاستومریک ، قیمت عایق الاستومری ، دفتر پخش عایق الاستومری ، نصب عایق الاستومریک.

 

عایق الاستومری صوتی

عایق الاستومری سوپرفلکس

یک عایق الاستومریک صوتی مناسب می شود خصوصیات متفاوتی داشته باشد.

یکی از این خوصویت ها خود چسب بودن عایق الاستومری صوتی می باشد.

نصب راحت و ساده ،  وزن اندک ،  ویژگی آنتی باکتری، مقاومت زیاد در مقابل آلودگی های محیطی و گرد و خاک و مقاومت زیاد در برابرخوردگی ازسایر خصوصیتهای یک عایق صوتی با کیفیت است.

عایق الاستومریک صوتی در 2 نوع عایق الاستومری صاف و عایق الاستومریک صوتی شانه تخم مرغی از انواع عایق صوتی وجود دارد.

.

که در برابر  شکست و جذب صوت  بسیار خوبی و مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. بعضی از این نمونه ها را می شود به عنوان عایق الاستومریک حرارتی هم به کار ببریم.

عایق الاستومریک اغلب در چه مکان‌هایی به کار گرفته می شود ؟

عایق الاستومریک  در مکان های فراوان و متفاوتی به کار گرفته می شود بازده به کارگیری این عایق بسیار زیاد است.

یکی از موارد پر استفاده  برای عایق الاستومریک سوپرفلکس در عمران و ساختن ساختمان است.

اغلب به منظور  عایق‌کاری تاسیسات داخل ساختمان از عایق الاستومریک به کار گرفته می شود.

عایق کاری سیستم های کولر و هم  لوله های آب سرد و گرم در ساختمان ها با عایق‌های الاستومری صورت می پذیرد.

به جهت عایق‌کاری اتصالات لوله‌ها و مخازن و و صنعت خودروسازی عایق الاستومری به کار گرفته می شود.

شایان ذکر است که عایق‌کاری صدا در استودیوهای ضبط صدا، سالن های همایش، سالن‌های تئاترو موسیقی از عایق الاستومری صوتی هم استفاده می گردد.

عایق الاستومریک  عایق الاستومریک لوله‌ای با روکش آلومینیوم شرکت مهار انرژی ، انواع عایق الاستومریک ، بهترین عایق الاستومریک ، فروش عایق الاستومریک ، خرید عایق الاستومریک ، انواع عایق الاستومریک.

.

عایق الاستومریک لوله‌ای

عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومریک لوله‌ای که با روکش آلومینیوم طراحی شده ، خیلی انعطاف‌پذیر و وزن کمی دارد.

ساختار سلول بسته عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم، از این نوع از عایق الاستومریک، یک عایق عالی و کاربردی و ایده‌آل ساخته است.

 عایق الاستومریک لوله‌ای با روکش آلومینیوم به منظور کنترل چگالش در لوله های آب سرد و خطوط تبرید و به جهت جلوگیری از کاستن و هدر رفتن حرارت در دستگاهای گرمایشی به کار گرفته می شود.

.

عایق الاستومریک لوله ای سوپرفلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس

از عایق الاستومریک لوله ای سوپرفلکس با روکش آلومینیوم،به جهت عایق‌کاری دستگاههای حرارتی و برودتی در لوله کشی و خطوط لوله انتقال سیالات، گازها و … در فضاهای بیرونی و فضاهای داخلی به کار گرفته می شود.

ضخامت روکش آلومینیوم در عایق الاستومریک لوله ای وان فلکس ۱۳۰، ۱۷۰ و ۲۳۰ میکرون می باشد.

همچنین عایق الاستومریک لوله‌ای سوپرفلکس با روکش آلومینیوم با نخ‌های فایبر گلاس مسلح هم دارد و خصوصیت به بالا رفتن عمر این عایق الاستومریک تا حدود زیادی کمک می نماید.


عایق الاستومریک لوله‌ای  انواعی دارد که می شود به عایق الاستومریک لوله‌ای ساده، عایق الاستومریک لوله‌ای با روکش پروتکت بلک و سیلور و … نام ببریم.

.
قیمت عایق الاستومری
قیمت عایق الاستومری

عایق الاستومریک با روکش آلومینیوم در اصل عایق الاستومر فاقد پوششی است که دارای موارد به کارگیری گسترده ای می باشد.

در بیشتر موراد به منظور  افزایش کاربرد آن‌ها از روکش آلومینیوم هم به کار گرفته می شود ، عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ، دارای انعطاف‌پذیری عالی و فوق العاده ای است.

.

و بهترین مورد به منظور کار های تاسیساتی و عایق‌کاری سیستم‌های حرارتی و برودتی می باشد.

به کاربردن از عایق الاستومریک مهار انرژی در صنایع و تاسیسات متنوع رو به افزایش می باشد.

اصلی ترین علت رونق به کارگیری از عایق الاستومریک  غیر سمی بودن و کارایی این عایق الاستومری در دمای پایین می باشد.

.
 عایق الاستومری روکش آلومینیوم

قیمت عایق الاستومری
قیمت عایق الاستومری

عایق الاستومری روکش آلومینیوم اغلب دو کاربرد ویژه دارد :

1- مصارف صنعتی 

2- ساختمان‌سازی

وجود ورق آلومینیوم روی عایق الاستومریک سبب می شود تا نور و اشعه های خورشید اثرات مخربی را که بر سایر محصولات دارد، روی این عایق الاستومریک دیگر نداشته باشد.

از عایق الاستومریک به منظور عایق‌کاری لوله ها، مرکزهای صنعتی که نیاز به عایق‌کاری در مکانهای باز و زیر نور خورشید را دارند و …  به کار گرفته می شود.

عایق الاستومریک با روکش آلومینیوم در ضخامت های 130 تا 230 میکرون برطبق  نیاز و محیط های  مورد استفاده تولید و به فروش می رسد.

درباره نويسنده

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای این وب سایت متعلق به مهار انرژی می باشد.
تماس واتس آپ