عایق الاستومری ورقه ای

عایق الاستومری ورقه ای

عایق الاستومری ورقه ای

شرکت مهار انرژی فروشنده عایق الاستومری ورقه ای و رولی است و می توانید بهترین قیمت عایق الاستومری ورقه ای را می توانید از شرکت ما و یا نمایندگی عایق الاستومری ما بخواهید. شرکت مهار انرژی علاوه بر فروش انواع عایق الاستومری در زمینه عایقکاری پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر مناطق کشور فعالیت می نماید.

می توانید در سراسر مناطق کشور عایقکاری پروژه های خود را به تیم متخصص ما سپرده و در عالی ترین سطح از تیم ما پروژه خود را تحویل بگیرید. قیمت عایق الاستومری لوله ای را از طریق لینک درج شده بدست آورید. شرکت ما دارای نمایندگی فروش عایق الاستومری نیز هست و می توانید از سراسر مناطق کشور خرید عایق الاستومری ورقه ای و رولی را به راحتی انجام دهید و در محل مورد نظر از ما تحویل بگیرید.

در راستای خرید عایق الاستومری به شیوه راحت تر شرکت ما فروشگاه اینترنتی عایق نیز دایر نموده است که می توانید از طریق لینک های درج شده در بخش زیر به فروشگاه عایق ما مراجعه نماید و فقط با چند کلیک خرید عایق الاستومری مورد نظرتان را انجام دهید و هیچ محدودیتی در زمینه خرید و سفارش عایق از جانب شرکت مهار انرژی وجود ندارد و هر نوع عایقی را که بخواهید می توانید به راحتی خرید نماید.

به منظور مشاوره تخصصی در زمینه خرید عایق الاستومری لوله ای، رولی، ورقه ای، شانه تخم مرغی و … می توانید طی روزها و ساعت های اداری با کارشناسان فروش ما در تماس باشید و بعد از مشاوره تخصصی در این رابطه می توانید بهترین انتخاب عایق را برای پروژه خود داشته باشید و با بهترین قیمت عایق الاستومری را برای خود خرید نماید.

.

آقای حیدری:   31 90 296 0912

خانم هزاوه:    24 90 649 0902

.

.

قیمت عایق الاستومری کافلکس

در بخش زیر لیست قیمت عایق الاستومری ورقه ای کافلکس از جنس NBR  و جنس EPDM را مشاهده می کنید و می توانید تک تک محصولات ما را بررسی و بعد از آن بهترین عایق الاستومری را برای خرید انتخاب کنید. توجه داشته باشید که به دلیل نوسان بسیار زیاد ارز در کشور قیمت عایق الاستومری درج شده دچار تغییر و نوسان می شود و به هیچ عنوان قیمت ها ثابت نیست، قیمت های درج شده صرفا جهت آشنایی بیشتر شما با محصولات ما درج شده است و به منظور استعلام قیمت روز عایق الاستومری می بایست با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

قیمت عایق الاستومری ورقه ای NBR

قیمت عایق الاستومری ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 3 میلیمتر در هر متر مربع 1.485.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 3 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 60 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومری ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 6 میلیمتر در هر متر مربع 2.530.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 6 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 30 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومری ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 9 میلیمتر در هر متر مربع 3.025.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 9 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 20 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 13 میلیمتر در هر متر مربع 4.015.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 13 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 14 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 16 میلیمتر در هر متر مربع 5.049.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 16 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 12 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 19 میلیمتر در هر متر مربع 5.995.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 19 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 10 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 25 میلیمتر در هر متر مربع 9.790.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 25 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 8 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 30 میلیمتر در هر متر مربع 11.990.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 30 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 6 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 32 میلیمتر در هر متر مربع 13.090.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 32 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 6 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 40 میلیمتر در هر متر مربع 18.590.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 40 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 4 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس NBR با ضخامت 50 میلیمتر در هر متر مربع 19.690.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 50 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 4 متر مربع می باشد.

((توجه توجه: قیمت عایق الاستومری رولی درج شده دچار تغییر و نوسان می شود و به منظور استعلام قیمت روز عایق الاستومری می بایست با کارشناسان واحد فروش شرکت مهار انرژی پایدار ساز در تماس باشید.))

.

قیمت عایق الاستومری ورقه ای

.

قیمت عایق الاستومری ورقه ای EPDM

قیمت عایق الاستومری ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس EPDM با ضخامت 6 میلیمتر در هر متر مربع 4.785.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 6 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 30 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومری ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس EPDM با ضخامت 9 میلیمتر در هر متر مربع 6.545.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 9 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 20 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس EPDM با ضخامت 13 میلیمتر در هر متر مربع 9.295.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 13 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 14 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس EPDM با ضخامت 16 میلیمتر در هر متر مربع 10.890.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 16 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 12 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس EPDM با ضخامت 19 میلیمتر در هر متر مربع 13.090.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 19 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 10 متر مربع می باشد.

قیمت عایق الاستومریک ورقه ای کافلکس K-Flex  از جنس EPDM با ضخامت 25 میلیمتر در هر متر مربع 16.390.000 ریال است و فروش عایق ورقه ای 25 میل به صورت رولی بوده و متراژ هر رول عایق 8 متر مربع می باشد.

((توجه توجه: قیمت عایق الاستومری رولی درج شده دچار تغییر و نوسان می شود و به منظور استعلام قیمت روز عایق الاستومری می بایست با کارشناسان واحد فروش شرکت مهار انرژی پایدار ساز در تماس باشید.))

عایق الاستومری ورقه ای
عایق الاستومری ورقه ای

.

ویژگی عایق الاستومری ورقه ای

 • 1- وزن عایق الاستومری ورقه ای بسیار سبک است.
 • 2- رنگ عایق ورقه ای یا همان رولی مشکی می باشد.
 • 3- در این عایق قارچ و کپک به هیچ عنوان رشد نمی کند.
 • 4- عایق ورقه ای دوست دار محیط زیست است.
 • 5- این عایق هیچ ضرری برای انسان ندارد.
 • 6- این عایق در برابر مواد شیمیایی، گرد و غبارو رطوبت نیز مقاوم است.
 • 7- نصب عایق ورقه ای بسیار ساده و آسان است.
 • 8- به منظورعایق کاری سیستم های تهویه مطبوع بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
 • 9- این عایق در برابر رطوبت و اشعه UV بسیار مقاوم می باشد.
 • این عایق بسیار انعطلاف پذیر و در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم است.

.

چرا مهار انرژی پایدار ساز را انتخاب کنید؟

 • 1- امکان خرید جزیی و عمده انواع عایق الاستومری
 • 2- ارسال به سراسر نقاط کشور (در تهران طی یک روز کاری و در سایر شهرستان ها طی 2 روز کاری)
 • 3- امکان خرید اینترنتی انواع عایق الاستومری
 • 4- امکان ثبت سفارش و خرید عایق الاستومری به صورت تلفنی و بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • 5- سابقه بیش از 10 ساله در زمینه خرید و فروش انواع عایق
 • 6- دارا بودن نمایندگی فروش معتبر
 • 7- اعمال تخفیف های بسیار خوب برای تمامی مشتریان
 • 8- فروش با کیفیت ترین انواع عایق الاستومری
 • 9- شرکتی معتبر و دارای کد ثبتی
 • 10- مجری انجام پروژه های عایق کاری در سراسر نقاط کشور
 • 11- ارسال سریع پیش فاکتور برای مشتریان گرامی
 • 12- فروشنده بهترین نوع انواع عایق الاستومری از جمله: عایق الاستومری کافلکس، عایق الاستومری پافلکس، عایق الاستومری سوپرفلکس و عایق الاستومری ترک و ایرانی و …
 • 13- نماینده فروش عایق الاستومری سانا در کشور
 • 14- مشاوره رایگان طی روزها و ساعت های اداری، جهت انتخاب و خرید بهترین نوع عایق برای شما
 • 15- دارا بودن دفتر مرکزی فروش در استان تهران و شهرستان ورامین
 • 16- تحویل فوری محصول خریداری شده

.

عایق الاستومری ورقه ای

درباره نويسنده

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای این وب سایت متعلق به مهار انرژی می باشد.
تماس واتس آپ