خرید اینترنتی عایق صوت

خرید اینترنتی عایق صوت

خرید اینترنتی عایق صوت

.

خرید اینترنتی عایق رطوبتی
خرید اینترنتی عایق رطوبتی

شرکت مهار انرژی یک سایت فروشگاهی دارید که به آسانی با مراجعه به فروشگاه ما در کمترین زمان ممکن خرید اینترنتی عایق صوت و خرید اینترنتی عایق صوت  داشته باشید. بالاترین کیفیت انواع عایق الاستومری صوتی را با خرید آنلاین و اینترنتی از شرکت ما تجربه نماید.

خرید اینترنتی عایق رطوبتی
خرید اینترنتی عایق صوت

مرکز فروش ما در تهران و شهر ورامین است و شما کاربران گرامی به راحتی می توانید به فروشگاه عایق الاستومری ما مراجعه نماید و خرید آنلاین و اینترنتی خود را به راحتی انجام دهید.

در شرکت مهار انرژی انواع عایق های الاستومریک به سراسر نقاط ایران به فروش می رسد و عالی ترین خرید اینتزنتی عایق صوت را می توانید با انتخاب مهار انرژی تجربه نماید.

در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ دردسری می توانید به فروشگاه اینترنتی و آنلاین ما مراجعه نماید و خرید آنلاین و اینتزنتی عایق صوت خود را انجام دهید.

خرید و فروش عایق الاستومری صوتی به صورت اینتزنتی  با مناسب ترین قیمت در شرکت صورت می پذیرید ، با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت عایق الاستومری صوتی را در شرکت ما جستجو کنید.

جهت مشاهده قیمت عایق الاستومری رطوبتی شانه تخم مرغی به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

قیمت عایق الاستومری صوت

 

همچنین جهت سفارش محصول الاستومریک صوت و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع عایق الاستومر و بدست آوردن قیمت دقیق این نوع محصولات به شماره های زیر در ارتباط باشید.

.

آقای حیدری:   31 90 296 0912

خانم هزاوه:    24 90 649 0902

.

حال برای آشنایی بیشتر با این نوع عایق های الاستومریک های صوت و به منظور کسب اطلاعات بیشتر با ویژگی و مشخصات و استاندارهای این نوع فوم های صوتی توضیحات تکمیلی در بخش زیر داده می شود .

ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید …

.

عایق های صوتی الاستومری

خرید اینترنتی عایق رطوبتی
خرید اینترنتی عایق صوت

که این نوع عایق های الاستومریک  دارای بافت سلولی غیر متخلخل و بستۀ بزرگتر از نود درصد می باشد.

این نوع عایق الاستومری به شکل و فرم  پشت چسبدار و روکش آلومینیومی و بدون چسب هم تولید می شود و در سایز و ابعاد و اشکال مختلف به فروش می رسد.

عایق الاستومری صوت ، دارای پایداری بسیار خوبی است  و استحکام  خیلی زیاد در برابر منتشر شدن  صوت، کندانس و فقدان حرارت دارد.

به علت برش دادن  راحت و آسان چسبکاری در نصب نمودن این نوع از عایق های الاستومر ، هنگام اجرای پروسه نصب  نمودن عایق، بیشتر از چهل درصد کاهش پیدا می کند.
لازم به ذکر است ، به دلیل به استفاده نکردن از ماده های مضر برای محیط زیست و آدم ها در ساخت عایق الاستومری صوتی ، هیچگونه  ضرری برای سلامت انسان ندارد و کاملا با محیط سازگار و به آن آسیبی نمی رساند.

این محصول الاستومریک همان گونه که بیان شد کاملا دوستدار طبیعت است .

کمترین آسیب را برای تخلیه لایۀ اوزون ODP و بالا بردن  گرما زمین GWP دارد و براساس استانداردهای سازه به منظور دریافت بیشتر نقاط LEED است.

فروش اینترنتی عایق صوت

فروش اینترنتی عایق رطوبتی
فروش اینترنتی عایق صوت

شرکت های بسیار در زمینه خرید و فروش عایق صوت وجود دارد ولی شما بهترین و با کیفیت ترین فروش اینتزنتی عایق صوت را می توانید از شرکت مهار انرژی و پایدار انرژی پارس جستجو کنید.

خرید و فروش اینتزنتی و آنلاین عایق صوتی ، عایق صوت و … را با ما تجربه نماید.

این محصولات در کارخانه ها و مرکزهای متفاوتی در اقسار نقاط دنیا  مورد آزمایش های متعدد به منظور استانداردهای مختلف قرار می گیرد.

در بخش زیر به اساسی ترین استانداردهای رایج و مهم اشاره می کنیم :

 • استاندارد منتقل نمودن حرارت (ASTM C518) به منظور 5 درجه گرمایی مختلف
 • استاندارد جذب نمودن آب
 • استاندارد نفوذ پذیری بخار آب
 • استاندارد منتشر شدن بخار آب (BS EN 12086)
 • استاندارد قابلیت اشآتش گرفتن سطوح
 • استاندارد منتشر شدن آتش (BS 476 Part 6)
 • استاندارد منتشر شدن شعله سطوح الاستومر(BS 476 Part 7)
 • استاندارد استحکام شیمیایی (ASTM C871)
 • استاندارد بازده دمایی (DIN EN 14706)
 • استاندارد ضد قارچ و باکتری (ASTM G21)
 • استاندارد ضد ویروس وضد باکتریال (ISO 22196)
 • استاندارد سطوح فرار منتشر شدن ترکیب های آلی (ASTM D5116)
 • استاندارد میزان کلر، بدون CFC
 • استاندارد پتانسیل آلایندگی لایۀ اوزون و گرما زایی کلی ODP = 0 , GWP < 5

شرکت مهار انرژی در زمینه خرید و فروش عایق الاستومری دارای بهترین لیست قیمت می باشد و تولیدات خود را با ارزان ترین قیمت به فروش در سراسر نقاط ایران به فروش می رساند.

اگر در شهر هایی همچون اصفهان ، تبریز ، کرج ، قم و … به دنبال یک شرکت معتبر برای خرید عایق الاستومری هستید با انتخاب ما تجربه خرید متفاوت و با کیفیت را برای خود رقم بزنید.

عایق الاستومری اصفهان با مهار انرژی و نمایندگی فروش عایق الاستومری در اصفهان
عایق الاستومری تبریز با مهار انرژی و نمایندگی فروش عایق الاستومری در تبریز
عایق الاستومری قم با مهار انرژی  و نمایندگی فروش عایق الاستومری در قم

قابل توجه کاربردان و مشتریان خرید عایق الاستومری به منظور استعلام و مشاهده لیست دقیق قیمت عایق الاستومری مهار انرژی به لیست قیمت و لینک زیر مراجعه نمایید.

 

لیست قیمت عایق الاستومری

 

و با بررسی جزییات بیشتر و دقیق تر و به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

شایان ذکر است که مهار انرژی مرکز فروش و نمایندگی فروش بسیار فعالی در زمینه خرید و فروش عایق های الاستومریک دارد که نام این مرکز و نمایندگی فروش عایق الاستومر ، شرکت پایدار انرژی پارس است .

شرکت پایدار انرژی پارس با سابقه درخاشن و دو دهه سابقه در زمینه خرید و فروش انواع عایق یک مرکز فروش قابل اطمینان در زمنه خرید و فروش عایق الاستومری با بهترین و مناسب ترین قیمت است.

جهت مشاهده و بررسی جزییات محصولات این مرکز فروش مهار انرژی به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

مرکز فروش عایق الاستومری 

عایق الاستومری چیست

فروش اینترنتی عایق رطوبتی
فروش اینترنتی عایق صوت

عایق الاستومری یکی ازعالی ترین انواع عایق های حرارتی و برودتی می باشد که از ماده سلول بسته و قابل انعطاف پروپیلن، اتیلن و داین(EPDM) تولید می شود.

الاستومری چیست

.

عایق الاستومری در کار های صنعتی و ساختمانی که نیاز به به کار گیری از مواد عایق دارند بسیار عالی و کار می باشد و در عایقکاری نمودن  تهویه مطبوع، سیستم های سرمایش و گرمایش، صنعت لوله کشی، دستگاه و مخازن، اتصالات و کانال های هوا به کار گرفته می شود.

به چهار شکل عایق الاستومری لوله ای ( عایق الاستومری لوله ای چیست ) و عایق الاستومری رولی و عایق اتصالات پیش ساخته  عایق الاستومری شانه تخم مرغی  ( عایق الاستومری شانه تخم مرغی چیست ) موجود است.

عایق الاستومریک

فروش اینترنتی عایق رطوبتی
فروش اینترنتی عایق صوت

مهار انرژی عایق های الاستومری حرارتی و برودتی الاستومریک سلول بسته STI FLEX از جنس EPDM ، برای نخستین بار 20 سال پیش به بازار تأسیسات و به منظور بهینه سازی معرفی نمود.

عایق های الاستومريك سلول بسته لوله ای و الاستومریک  رولی ( عایق پتویی ) از جنس EPDM می باشد.

تجربه خوب و عالی وهمنچنین بسیار درخشانی به عنوان عایق حرارتی و برودتی در صنعت تأسیسات ساختمانی و بهینه سازی در انواع صنعت های مختلف داشت.

از آنجایی که فوم های الاستومریک یا فوم الاستومری حرارتی برودتی یا فوم الاستومریک نسوز EPDM برتری های بسیار بیشتری  نسبت به عایق پشم شیشه داشته و دارد.

در نتیجه در حال حاضر به شکل فراوانی در صنایع مختلف  به میزان فراوان به کار گرفته می شود.

عایق الاستومریک و یا فوم الاستومريك سطح خارجی نرم و با کیفیتی را دارد ، که در برابر انباشته شدن آلودگی و رطوبت ، استحکام فراوان و خوبی را دارد.

در نتیجه  این ویژگی سبب می شود که  رشد عامل های  بیماری زا و قارچی در این عایق الاستومریک نفوذ ناپذیر باشد.

خصوصیات عایق الاستومری

به علت مقاوت بسیار زیاد و عالی عایق الاستومری  دارا می باشد ،  در قیاس  با عایق پشم شیشه و بقیه عایق های سنتی و قدیمی دارای استحکام فراوانتری  (از جهت  آسیب دیدن ) را دارا باشدو ضد قارچ و ضد ویروس نیز می باشد.

خرید اینترنتی عایق رطوبتی
خرید اینترنتی عایق صوت

عایق نسوز لوله

فوم الاستومری نسوز ( عایق نسوز لوله ) عایق الاستومریک یا عایق الاستومری فوم چسبدار نسوز  حتی اگر در مقابل ضربات فیزیکی مقاوم و مستحکم باشد.

بخش  آسیب دیده آن نیز در برابر جذب نمودن رطوبت و رشد کردن انواع قارچ ها و باکتری ها مقاوم می باشد.

 

عایق و فوم های حرارتی برودتی فوم الاستومری لوله ای نسوز سلول بسته نیازمند به روکش به منظور پوشش دادن  و یا روکش دار نمودن به منظور جلوگیری از نفوذ کردن رطوبت نیز ندارد.

چرا که ساختار سلول بسته عایق های نوسوز آن اغلب  آب را به خود جذب نمیکند و ضد آب نیز هستند.

عایق الاستومری چسب دار

عایق الاستومری چسب دار در صورت نیاز به مقابله بالاتر  با رشد قارچ ، این عایق به آسانی تمیز می شود .

فومو عایق های  الاستومری چسب دار عایق الاستومریک یا عایق حرارتی و برودتی الاستومری سلول بسته به علت  صلبیت در برابر فشار بیشتر می باشد.

در نتیجه ویژگی  عایق بودن خود را نسبت به عایق پشم شیشه در برابر فشار بیشتر محافظت و حفظ می کند.

 

این عایق های امروزی چسبدار از سلول های بسته به وجود می آید ، که در فضای بسته سلول ها با گاز نیتروژن انباشته  شده است.

این سلول های بسته غیر متصل و جدا از هم هستند و در برابر رطوبت و فشار استحکام بیشتری از خود نشان میدهند.

میزان ضریب منتقل نمودن حرارت اندکی نیز از خود نشان می دهند ، از دیگر خصوصیات و مزی تهای عایق الاستومری ویا فوم الاستومریک می شود به عدم وجود گازهای CFC و HCFC در ساختارآنها یاد کنیم.

خرید اینترنتی عایق رطوبتی
خرید اینترنتی عایق صوت

عایق حرارتی دیوار

عایق های حرارتی دیوار  و برودتی الاستومری جایگزین بسیار خوبی برای عایق کاری نمودن برای دیوار ها به جای  عایق های سنتی و قدیمی مانند :  پشم شیشه، پشم سنگ و غیره می باشد.

عایق حرارتی دیوار در صنعت های متفاوت و متنوعی  همانند :

صنعت نفت، صنایع  گاز و صنعت  پتروشیمی، صنایع دارویی ، صنعت غذایی، نساجی، مراکز صنعتی و ساختمان و دیوار های اداری، تجاری، مسکونی به منظور عایقکاری کانال های گالوانیزه منتقل نمودن هوا، لوله های سرد و گرم، منابع، مخازن، کلکتورها و عایق حرارتی در دیوارها … به کار گرفته می شود.

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم

به منظور عایق کاری سطوحی که نیاز به استحکام بیشتر است این مورد عایق کار یبه شکل لوله ای است از عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم استفاده می نماییم .

این عایق های لوله ای با روکش آلومنیوم در مقابل صدمات و آسیب پذیری در برابر  شرایط خارجی و یا نور مستقیم خورشید را دارند  مقاومت بسیار خوبی دارد.

از عایق های الاستومریک با روکش آلومینیوم روکش آلومنیوم و چسبدار به کار گرفته میشود .

این نوع روکش  آلومینیومی دارای الیاف پلی استر ممزوج می باشد  و همچنیناستحکام فراوانی در مقابل نور خورشید، عوامل و شرایط جوی و ضبه های فیزیکی دارد.

از این نوع عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم پشت چسبدار به منظور پوشش عایق الاستومریک لوله ای و رولی به کار گرفته می شد.

به علت انعطاف بسیار عالی این نوع آلومینیوم پشت چسبدار بر روی فوم الاستومریک، بیشترین تقاضا جهت پوشش دار کردن عایق های الاستومری لوله ای را دارد.

به علاوه از این نوع فویل آلومینیوم در صنایع متفاوتی از قبیل : لوازم خانگی، حمل و نقل و صنعت قطار، خودروسازی، قطعه های صنعت هوایی و غیره به کار گرفته می شود.

انواع عایق حرارتی صنعتی

عایق حرارتی صنعتی الاستومری کاملترین مرکز پخش عایق های حرارتی صنعتی الاستومری

 1. عایق های لوله ای صنعتی در ضخامت های متنوع  از سایزهای  1/1 تا  13 .
 2. عایق های رولی حراراتی صنعتی  از ضخامت 3 ( 3 میل)  تا 60 ( 60 میل ) میلیمتر .
 3. عایق های حرارتی پشت چسب دار ، عایق صنعتی ، برش عایق  در صنعت ، و لیمینت عایق های لوله ای و رولی
 4. چسب عایق حرارتی ، نوار درزگیر ، گسکت کانال
 5. نوار آلومینیومی ، پروتکت ، نوار PVC ، فویل آلومینیوم

عایق الاستومری حرارتی صنعتی به  شکل و فرم مستقیم در نمایندگی فروش  این محصول آماده فروش است.

این عایق حرارتی از محصولاتبسیار متنوعی برخوردارمی باشد و همین ویژگی باعث شده است تا به شود  از آن در مکان های فراوانی به کار گرفته شود.

فروش عایق الاستومری

محصولات عایق الاستومری بسیار مختلف است  و همین کارسبب شده است تا این عایق به مقدار قابل توجهی به کار گرفته شود.

عایق های الاستومری را می شود از طریق نمایندگی فروش این محصول به شکل فروش مستقیم و با قیمت بسیارعالی و ارزان خریداری کرد و به کار گرفت.

عایق های الاستومری از قبیل مدل عایق های محسوب می گردد که به کار بردن  از آن با رشد قابل قبولی همراه است.

چرا که این عایق از استحکام و کیفیت فوق العاده ایی  برخورداراست ، این عایق در انواع چسبدار، ساده و لوله ای به بازار عرضه و به فروش می رسد.

شرکت مهار انرژی تا به حال به  بهترین شکل در زمینه فروش عایق الاستومری پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان و خریدارن بوده است.

خرید عایق الاستومری

با خرید عایق الاستومری از شرکت مهار انرژی می شود ، آسودگی خاطر و ایمنی و کیفیت  را برای خود رقم بزنید.

چرا این عایق ازقبیل عایق های صوتی و حرارتی به شمار میرود  که دارای موارد استفاده  بسیار زیاد است.

عایق های الاستومری سهم قابل توجه ای  از فروش را به خود تخصیص می دهند ، چرا  جایگزین تعداد زیادی از عایق های موجود در بازارهای داهلی و خارجی می باشد.

جهت خرید عایق های الاستومری و ثبت سفارش به منظور خرید محصول الاستومری  مشاهده لیست قیمت دقیق عایق عایق الاستومری با کارشناسان واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

.

خانم هزاوه:    24 90 649 0902

آقای حیدری: 31 90 296 0912

.

لیست قیمت خرید فروش عایق الاستومری

به دلیل نوسانات بسیار زمینه قیمت محصولات عایق کاری ، قیمت های خرید و فروش محصولا الاستومری در هر لحظه با لحظه بعد متفاوت است.

اما شرکت مهار انرژی سعی بر این دارد که با کمترین سود مناسب و ارزان ترین قیمت را به مشتریان خود عرضه نماید.

شما مشتریان و کاربردان گرامی به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت عایق ها الاستومریک و برخورداری از تخفیف خرید با کارشناسان فروش مهار انرژی در ارتباط باشید.

بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و خرید از برندهای برتر را با انتخاب ما برای خود رقم خواهید زد.

مهار انرژی همواره برترین نمایندگی فروش در تهران و سایر شهرستان ها است و در کمترین زمان و با عالی ترین خدمات را در زمینه فروش به شما خواهد رساند.

خرید اینترنتی عایق رطوبتی
خرید اینترنتی عایق رطوبتی

قیمت عایق الاستومری

به منظور بررسی بیشتر و مشاهده جزئیات کامل تر در خصوص عایق الاستومری و بدست آوردن قیمت عایق الاستومری می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

عایق الاستومری قیمت

با مراجعه به لینک بالا می توانید لیست قیمت عایق الاتومری شانه تخم مرغی ، لیست قیمت عایق الاستومری رولی و لوله ای و همچنین قیمت چسب و نوار درزگیر الاستومری را با جزییات کامل مشاهده نمایید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود از طریق واتس اپ با مدیر فروش ما ارتباط برقرار نمایید و همچنین از طریق شماره های تماس با کارشناس فروش ما در تماس باشید.

 

.

درباره نويسنده

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تمامی حقوق برای این وب سایت متعلق به مهار انرژی می باشد.
تماس واتس آپ